top of page

האנשים מאחורי הקמפיין

The chosen one copy.png

"ישראלים ללא גבולות" הינה התארגנות של ישראלים בתפוצות, בשלל ערים ומדינות.

 

המשותף לנו היא שעבור כולנו ישראל היא בית.

אנו פועלים להגיע להבנה רחבה, מעמיקה ועכשווית של הזהות הישראלית ולהגדיר מחדש את היחסים בין הישראלים בתפוצות לבין ישראל, כחלק אינטגרלי מהמארג החברתי הישראלי. זאת, לאור המאפיינים הגלובליים של הכלכלה והתרבות העולמית, שישראל לוקחת בה חלק אקטיבי.

DSC_0501 (2).JPG

מריאן מטיאש

בנוסף לפעילות חברתית רבת שנים, מריאן עוסקת בפיתוח קהילות ותוכן בארגונים במגזר השלישי.

היא לומדת תואר שני במדיניות ציבורית בינלאומית ובעלת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה.

Ziegler Radcliffe.png

ד"ר רובי ציגלר

ראובן (רובי) ציגלר הוא פרופסור חבר לדיני פליטים בינלאומיים באוניברסיטת רדינג (Reading) בממלכה המאוחדת.

קרא עוד אודות ד"ר רובי ציגלר

%D7%A4%D7%A8%D7%9C%D7%94_edited.jpg

 ד"ר פרלה אייזנקנג קנה

ד"ר פרלה אייזנקאנג חיה במקסיקו מאז 2008, בעלת דוקטורט במדעי המדינה עם מחקר המתמקד בנושאי הגירה, חיים טראנס-אטלנטיים והזהות בתהליכי הגירה. 

קרא עוד אודות ד"ר פרלה אייזנקנג

Elad Adelman.jpeg

אלעד אדלמן

יליד ת"א וכיום מנהל עסק עצמאי להפקות וידאו בשוויץ. בעל רקע בקולנוע וטלוויזיה וחי על קו ישראל-אירופה מ-2004. במהלך חייו הצביע כבר לשמאל, לימין ולמרכז ואוהב להצביע באופן כללי.

יעל האגוס.jpeg

יעל האיוש

כבוגרת פסיכולוגיה במסלול מוח וקוגניציה, בשנים האחרונות אני נהנת לעסוק במחקר וכתיבה סביב בריאות, מרחבים דיגיטליים, קוגניציה ומוטיבציה בקרב א.נשים.
לוקחת חלק פעיל ואחראית על תוכן, מחקר ותקשורת בקמפיין "מצביעים מחו"ל", וכן סטודנטית תואר שני לניהול סכסוכים בין-תרבותיים.

קרא עוד אודות יעל האיוש 

20201126-BoazArad-3W3A7877-Edit.jpg

ליאור לניר

מומחה שיווק, מנהל אסטרטגיות עסקיות מוערך.  מעל 20 שנה ניסיון ב B2C ו- B2B ולאורך שנות פעילותו נגע בכמעט בכל קטגוריה עסקית. כיום משמש גם כמנטור ליזמים בתחילת דרכם, שותף במיזמים שונים ועוזר להוביל את מחאת הישראלים בחו"ל (Defend Israeli Democracy).

קרא עוד אודות ליאור לניר

WhatsApp Image 2020-10-06 at 21.03.51 (1).jpeg

איילת קרני

איילת קרני היא מוסיקאית מוכשרת בעלת שני תארי מאסטר: בחלילית ובאבוב ופדגוגיה, מהסקולה קנטורום שבבאזל. היא מתגוררת בבאזל עם בן-זוגה ובנה הקטן.

קרא עוד אודות איילת קרני

Liti Hermati.jpeg

ליתי הרמתי

תל אביבית שגרה בארה"ב, ליתי היא אקולוגית ימית ועובדת באוניברסיטת ראטגרס. מייסדת-שותפה במיזם "ההורים" שמרכז מידע, תמיכה והטבות לישראלים הגרים רחוק מהוריהם – בחו"ל ובארץ.

קרא עוד אודות ליתי הרמתי

קובי כהן.jpg

קובי כהן

קובי כהן הוא איש חינוך ופעיל ישראלי בקהילה הישראלית והיהודית בניו יורק. הוא היזם של תכנית "תרבות יום א'" המנגישה שיחות על חברה, תרבות ופוליטיקה בישראלי לישראלים בצפון אמריקה וכן המנחה של ההסכת BALAGAN, שהוא ההסכת היחיד בשפה האנגלית אשר מדבר על החברה והמערכת הפוליטית בישראל לקהל לא ישראלי.

קובי נשוי למיכל ואב ליואב ויאיר, חבר הנהלת ההסתדרות הציונית של ארצות הברית (AZM) וכן של ארגון "עמינו" הפועל לחזק את הקשר בין יהודים פרוגרסיביים לישראל ולישראלים.

Ayelet.jpg

איילת ספיר

אני איילת ספיר, מרצה וחוקרת במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בנגור בצפון וויילס, אמא לשני בנים, חיה מחוץ לארץ כבר כמעט עשרים שנה, אבל קשורה עדיין בכל נימי נפשי

ינון רוזן.jpeg

ינון רוזן

שמי ינון רוזן, בן 40, מתגורר בטורינו מזה 17 שנים. הגעתי לאיטליה בשביל להתמחות בעיצוב תחבורה, וכיום אני מלמד באוניברסיטה במסלול לתואר שני ועובד בחברה בינלאומית שמתמחה בהנדסה שם אני מנהל סטודיו לעיצוב וכיום עובד על פרויקט מחקר של האיחוד האירופי על העתיד של התחבורה בעידן IOT.

מרגיש שאפשר להיות ולהרגיש ישראלים גם אחרי שנים של מגורים בחו"ל ומאוד מחובר לקהילה הישראלית כאן בעיר.

שלומית ישעיהו.jpeg

שלומית ישעיהו

זמרת ומאיירת החיה בברלין. הגיעה לברלין ב-2015 וחיה על ציר ישראל- גרמניה מאז. שלומית הצטרפה לפעילות התנועה בעקבות פעילות המחאה של קבוצת DID בברלין.

bottom of page